Regparts  – nowa jakość przekładni kierowniczych po profesjonalnej regeneracji dostępnych od ręki.

Regparts przedstawia Państwu ofertę profesjonalnej przemysłowej regeneracji przekładni kierowniczych - maglownic. Od samego początku istnienia firmy naszą specjalizacją są układy wspomagania. Dzięki wąskiej specjalizacji staliśmy się liderem niezawodności wśród firm zajmujących się regeneracją przekładni kierowniczych.

Przez ostatnie lata firma dynamicznie rozwijała się, przekształcając w prężnie działające przedsiębiorstwo. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym zapewniającym wysoki standard oferowanych produktów - większość maszyn dostępnych na rynku nie spełnia naszych oczekiwań dlatego też budujemy i unowocześniamy na bieżąco swoje projekty, aby produkt finalny zadowolił każdego klienta. W branży wyróżnia nas bogate doświadczenie i profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Naszym celem jest dopasowanie się do potrzeb Klientów, dlatego też na bieżąco wzbogacamy zaplecze części po regeneracji dostępnych od ręki.

Pragniemy, aby nasze przekłdnie kierownicze po regeneracji spełniały najwyższą jakość, ale przede wszystkim pozwalały w sposób bezpieczny korzystać z pojazdu i cieszyć się bezawaryjną jazdą przez długie lata.

Regparts ma zaszczyt zaprezentować produkty, na które udziela pisemnej gwarancji na okres 12 miesięcy bez limitu kilometrów oraz zaprosić Państwa do zapoznania się z naszym katalogiem gotowych przekładni kierowniczych po regeneracji, które są efektem starań całego zespołu.